Hakkımızda

ALMOUFTİ TURIZM; Kongre Seminer, Yurt İçi ve Yurt Dışı gezileri, Paket Tur Programları .incoming Rent A Car ve Uçak Biletleri gibi uzmanlık gerektiren konularda üstün hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen ALMOUFTI TURIZM, yaratıcı çözümleriyle kurumsal hizmetlerinde de Başta Şahıs özel şirket ve kamu kurumlarına en uygun fiyatlarda en kaliteli hizmeti verme prensibi ile uzun süreli iş birlikteliği sunmaktadır.

Konusunda uzman, deneyimli, aktif, yeniliklere açık yaratıcı kadrosu ile uluslararası kalite standartlarını hedefleyen ALMOUFTI TURIZM; bu amaçla çalışmalarını Seyahat "Travel Agency" ve Etkinlikler "Events" olarak iki ana başlık altında toplamıştır.

Ayrıca Mardin TUBA TURİZM-Ve Diyarbakır YAKTEK TURİZM SEYAHAT Acentalarının Kurucu Ortağıdır.

ALMOUFTI TURIZM SEYAHAT "Travel Agency";Müşteri odaklı yüksek verimlilikte çalışmanın uzmanlık gerektirdiği inancı ile kendi içerisinde de uzmanlık alanlarını ayıran kurum: Tatil ve Seyahat; özel seyahat ve tatiliniz için gerekli tüm hizmetleri, Kurumsal; şirket, kurum ve kuruluşların her türlü iş seyahatlerine ve organizasyonlarına yönelik özel hizmetleri, Incoming; başta Iskandinav ülkeleri olmak üzere, Avrupa ve dünyanın bir çok ülkesinden Türkiye’ye yapılan seyahatlerin her yıl artması için yoğunlaşan iş hacmi ile çalışmalarını titizlikle sürdürmekte ve Türkiye’nin tanıtımına da katkıda bulunmaktadır.

ALMOUFTI TURIZM . TURİZM BAKANLIĞI'DAN YETKİLİ TÜRSAB, IATA, 11755 Belge Numaralı üyesi, ISO 9001 sertifikalı, hizmet kalitesi onaylanmış bir kuruluştur.

İBRAHİM SAYGINER
YÖNETİM KURULU BAŞKANI


WhatsApp
Hemen Ara